Profil

 Alena Janáková 
V oblasti personalistiky se pohybuji od r. 1995, kdy jsem nastoupila do společnosti Český Telecom. Zde jsem působila deset let a jako specialista náborového centra jsem měla možnost vyzkoušet si různé formy výběrového řízení /od individuálních a skupinových pohovorů až po celodenní Assessment centra/. Při výběru a hodnocení uchazečů jsem pracovala také s personální diagnostikou, která mi pomáhala lépe posoudit vhodnost uchazečů na obsazované pozice a jejich další rozvoj. Ve společnosti Veletrhy Brno jsem 3 roky na pozici konzultant lidských zdrojů odpovídala za nábor a výběr nových zaměstnanců společnosti. Následujícího 1,5 roku jsem na pozici konzultanta spolupracovala se společností Zaměstnanci.com a poskytovala firmám i jednotlivcům poradenství v oblasti výběru a dalšího rozvoje zaměstnanců. Při své práci jsem opět využívala personální diagnostiku, která byla zaměřena na jednotlivce i celé pracovní týmy.
Od roku 2010 působím jako personální specialista a externě poskytuji společnostem své služby a poradebství v oblasti náboru, výběru, vyhledávání a dalšího rozvoje zaměstnanců a podílím se na různých projektech v oblasti HR.
 
Vzdělání:
2010 - dosud    semináře zaměřené na sebepoznání a další seberozvoj
2009 - 2011      Barvy života - výcvik diagnostické metody
2007 - 2009      Psychologie/grafologie - dvouleté studium
2005                   Psychologie písma/grafologie - kurz - 6 měsíců
2002 - 2004      Psychologie - dvouleté studium
1979 - 1981      Střední škola sociálně-právní – personální práce, psychologie, právo, 
                            sociální práce, sociálně-právní ochrana      
         
 
                        


copyright © 2011 - personalservices.cz

V dnešní uspěchané době často nepřistupujeme k člověku jako k člověku, ale jako k lidskému zdroji. Je to v podstatě obchod s lidmi, ze kterého se vytrácí lidský přístup.

Mým cílem je, aby se i do takové oblasti, jako je hledání nového uplatnění, osobní a lidský přístup vrátil a člověk byl zase člověkem…

Kontakt

Alena Janáková
personální služby a poradenství
Čápkova 16
602 00 Brno

mobil: +420 606 687 360

e-mail: info@personalservices.cz

www.personalservices.cz

Kontakt

Najděte si nás i na sociálních sítích

Facebook Personalservices LinkedIn Personalservices