Moravia Propag a.s. - reference

"S paní Alenou Janákovou jsme nejdříve spolupracovali v oblasti externího recruitmentu, kdy jsme měli potřebu obrátit se na personální agentury s výpomocí pro obsazení našich obchodních a nákupních pozic. Na p. Janákové byl od začátku spolupráce evidentní nejen vstřícný, profesionální a proaktivní přístup v oblasti výběru kandidátů, ale v porovnání s jinými dodavateli vynikala  „trefným“ zaměřením u doporučených uchazečů.
Zajímala se totiž nejen o „tvrdé“ předpoklady, parametry a očekávané požadavky na kandidáta, ale také o propojenost při fungování našich vnitřních procesů, firemní kulturu apod.
Dokázala tak velmi rychle pochopit naše vnitřní podmínky a nastavení firmy a o to účinněji posuzovat a volit mezi uchazeči.  V Aleně byl znát spolehlivý profesionál z oblasti personalistiky, který velmi dobře vnímá a chápe úspěšnost výběru a zařazení nového kandidáta v širokých souvislostech a se všemi faktory, který úspěšný výběr a adaptaci nového člověka ve firmě ovlivňují.
 Na základě této zkušenosti jsme později p. Janákovou požádali o další intenzivní druh měsíční spolupráce, kdy jsme potřebovali rozšířit stávající týmy pracovníků a kdy zároveň došlo na našem personálním oddělení ke kapacitnímu výpadku. Alena Janáková se tak vlastně stala po určitou dobu členem našeho personálního týmu, kdy samostatně pracovala se svěřenou databází kandidátů, organizovala výběrové řízení a veškerou komunikaci s kandidáty a ve výsledku se jí za dobu měsíční spolupráce podařilo vybrat vhodné kandidáty, dnes již kolegy, kteří pracují v našich odděleních obchodu, logistiky a nákupu. 
Aleně Janákové moc děkuji za vstřícnou a profesionální spolupráci a těším se na další."
  
              Hana Ondráčková - HR ředitelka Moravia Propag a.s.


copyright © 2011 - personalservices.cz

V dnešní uspěchané době často nepřistupujeme k člověku jako k člověku, ale jako k lidskému zdroji. Je to v podstatě obchod s lidmi, ze kterého se vytrácí lidský přístup.

Mým cílem je, aby se i do takové oblasti, jako je hledání nového uplatnění, osobní a lidský přístup vrátil a člověk byl zase člověkem…

Kontakt

Alena Janáková
personální služby a poradenství
Čápkova 16
602 00 Brno

mobil: +420 606 687 360

e-mail: info@personalservices.cz

www.personalservices.cz

Kontakt

Najděte si nás i na sociálních sítích

Facebook Personalservices LinkedIn Personalservices