LEAR a.s. - reference

"Na paní Alenu Janákovou jsem se obrátil s žádostí o pomoc v době, kdy jsme potřebovali urgentně vyřešit personální změnu na důležité administrativně organizační pozici ve společnosti. Hledali jsme nového kolegu, který bude nejen šikovný, ale také zodpovědný a spolehlivý.

Paní Janáková mě překvapila velmi rychlou reakcí na moji žádost a kvalitními informacemi, které se jí podařilo o uchazečích získat. Provedla velmi rychle první kolo výběrového řízení a tím mě osobně ušetřila mnoho času a starostí. Doporučení kandidáti byli opravdu kvalitní a splňovali naše představy.
Co se mi líbí na práci paní Janákové nejvíce, je ochota pomoci a také úcta k zájemcům o nabízenou práci. To se dnes nevidí často.
Rád využiji služeb paní Janákové znovu, až bude potřeba. Děkuji jí za výbornou spolupráci."
 
         Rudolf Beran, ředitel společnosti
 
 


copyright © 2011 - personalservices.cz

V dnešní uspěchané době často nepřistupujeme k člověku jako k člověku, ale jako k lidskému zdroji. Je to v podstatě obchod s lidmi, ze kterého se vytrácí lidský přístup.

Mým cílem je, aby se i do takové oblasti, jako je hledání nového uplatnění, osobní a lidský přístup vrátil a člověk byl zase člověkem…

Kontakt

Alena Janáková
personální služby a poradenství
Čápkova 16
602 00 Brno

mobil: +420 606 687 360

e-mail: info@personalservices.cz

www.personalservices.cz

Kontakt

Najděte si nás i na sociálních sítích

Facebook Personalservices LinkedIn Personalservices