Aktuální nabídka volných pracovních pozic - únor 2016


Zaujala-li Vás některá pracovní nabídka a chtěli byste se o ni ucházet,  zašlete svůj profesní životopis včetně krátkého motivačního dopisu a s uvedením názvu konkrétní pozice. Následně Vás budeme kontaktovat s informací o dalším postupu.

Pokud Vás nezaujme žádná z aktuálně obsazovaných pozic, nabízím možnost zaslání profesního životopisu - Váš životopis uložíme do databáze a oslovíme Vás ve chvíli obsazování pozice odpovídající Vašim požadavkům a zkušenostem.

  Zasláním svého životopisu souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s ustanovením zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tyto údaje poskytujete výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu neurčitou. Vaše materiály jsou považovány za přísně důvěrné. 


copyright © 2011 - personalservices.cz

V dnešní uspěchané době často nepřistupujeme k člověku jako k člověku, ale jako k lidskému zdroji. Je to v podstatě obchod s lidmi, ze kterého se vytrácí lidský přístup.

Mým cílem je, aby se i do takové oblasti, jako je hledání nového uplatnění, osobní a lidský přístup vrátil a člověk byl zase člověkem…

Kontakt

Alena Janáková
personální služby a poradenství
Čápkova 16
602 00 Brno

mobil: +420 606 687 360

e-mail: info@personalservices.cz

www.personalservices.cz

Kontakt

Najděte si nás i na sociálních sítích

Facebook Personalservices LinkedIn Personalservices